המגמה בהזמנות ומיתוג חתונות 2015: התאמה אישית

פורסם תחת אופנה ומעצבים, בלוג, טיפים ועצות

זה הזמן להניח את המגמות של 2014 בצד ולהסתכל קדימה, לתכנן, לעצב, להפיק ולהתאים למגמות של 2015. בכל שנה יש מגמות בולטות בתחום העיצוב, ולכל עונה יש את הצבעים החמים שלה (נכתוב על כך בפוסט אחר), אבל יש גם מגמות כלליות שהן מעבר לכך, כזו היא המגמה הבולטת של  – התאמה אישית.
 
 

הטעם האישי מתרחב

אנחנו חיים בעולם יותר פתוח, יותר ססגוני, ובלחיצת כפתור אנו נחשפים במהירות לסגנונות מכל העולם. כך גם טווח הטעמים האישי של לקוחותינו הולך ומתרחב, וקשה יותר ויותר לתכנן ולהכין מראש מה זוגות ירצו לחתונה שלהם. מצד שני, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לבצע התאמות במוצרים שלנו כדי שיתאימו באופן אישי לזוג המתחתן. לכן התכנון מראש של הזמנות חתונה ומוצרי מיתוג נעשה כך שהם יוכלו להיות מותאמים לעיצובים ודרישות שונות.
 
כך לדוגמא, בעקבות בקשה מיוחדת, קישוט לכוסות הותאם באמצעות צוות המעצבים שלנו למיתוג בת מצוה, סביב הנושא של להקת וואן דיירקשן. עיטור הכוסות גם מאפשר לכל זוג ליצור בקלות עיטור קטן אבל בעל נראות גבוהה שיתאים בדיוק לאופי החתונה שלו. גם הזמנת חתונה KeepON תוכננה מתוך הרעיון שאפשר לקחת מוצר ולהפוך אותו לאישי באמצעים פשוטים ביותר. בהזמנה המיוחדת הזאת מוציאים את דף המשי עם פרטי ההזמנה, ומחליפים אותה בתמונה מאירוע בחיים, ומקבלים מסגרת לתמונה שהיא מזכרת אישית.
 

קישוט כוס וואן דיירקשן

 
ההתאמה האישית אינה מתייחסת רק להתאמה לטעם האישי של הזוג, אלא גם ביכולת לבצע התאמות עבור המוזמנים. כך לדוגמא, ניתן לשלב מסר אישי, כגון פניה בשם פרטי, בהזמנה לחתונה או בכרטיס תודה.
 
 

הטכנולוגיה משנה את היחסים האישיים

מעניין לראות שהמגמה הזו של התאמה אישית, היא בעצם מגמה הפוכה לתחושה של הרבה אנשים כי הטכנולוגיה הופכת את העולם למקום פחות אישי. התרגלנו לכך שמענה ממוחשב עונה להם לטלפון, שתקשורת עם אנשים נעשית דרך מקלדות ואפליקציות, ואפילו בזמן הליכה ברחוב יותר ויותר אנשים נועצים מבט בטלפון שלהם. לכן, כל פניה אישית ומגע אישי בעיצוב, יוצרים שמחה רבה יותר אצל מי שהדברים נוגעים בו. כל מגע אישי מקבל משמעות הרבה יותר גדולה.
 
אנו כבר מצפים לראות איך המגמה תתפתח, ואילו מוצרים חדשים יוולדו ממנה ב- PAPERBOUTIQUE. מאחלים לכם שנה טובה ופורה, עם הרבה תקשורת ומגע אישיים ביותר.
 
בתמונה: הזמנת חתונה בהתאמה אישית – שילוב תחרה קלאסית עם עיצוב מודרני
 

הזמנה לחתונה בהתאמה אישית

 
בתמונה: עיטור לכוסות יין – התאמה אישית לאוהבי חתולים
 
קישוט כוס יין

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי