טיפים לבחירת גן אירועים – חתונה תחת כיפת השמים

פורסם תחת בלוג, השראה, טיפים ועצות, מקום לאירוע

יש משהו מיוחד בחתונה שנערכת בחוץ: יופי ללא תחרות על רקע חוף הים, גן בוטני רומנטי, מתחם של מערות נטיפים, גן בין עצי היער ואפילו חצר הבית שלכם, אם יש לכם מספיק מקום. אבל כאשר מדובר בחתונה באתר טבע יפהפה, יש משמעות רבה לארגון חתונה שנערכת בחוץ החל מהכנת גיבוי למקרה של גשם וכלה בהקצאת פינת מרגוע באזור הגן.
הנה כמה טיפים שבעזרתם תוכלו לארגן אפילו חתונה באוהל, בלי להתרוצץ יותר מדי:
 
 
1. גן האירועים שבו אתם רוצים להציב את החופה צריך להיות מקום שמורשה לקיים אירועים עם קהל רב. בתי מלון יוקרתיים וגני אירועים מציעים מקומות מדהימים לעריכת חתונה בחוץ בתוך גנים מטופחים, מה שיהפוך את המקום שבחרתם בו, לאתר המושלם להצהרת האהבה שלכם.
 
 


 
 
2. הכינו תכנית גיבוי במקרה שירד גשם. בעיקר אם החתונה לא נערכת בקיץ (למרות שכבר ראינו גשם גם בקיץ הישראלי). יש גני אירועים שמציעים אפשרויות לטקס מקורה יפהפה גם כשהוא נערך בחוץ. אפשרות כזאת תכסה אתכם בכול מקרה של מזג אוויר בלתי צפוי.
 
 
3. ככלה, כדאי לך לשקול את סגנון שמלת הכלה שלך אם בחרת להתחתן בחוץ. יש סגנונות שמתאימים יותר מאחרים לחתונות חיצוניות. את צריכה להתכונן לכך ששמלת הכלולות שלך תתלכלך קצת, תלוי בשטח שבו תפסעי. כדאי גם לשקול את סוג הנעליים שתנעלי בחתונה כדי שלא תשקעי עם העקבים באדמה הרכה.
 
 
4. וודאו שכול האורחים שלכם יוכלו לשמוע את טקס החופה בכול מקום בו יישבו ברחבי הגן. כמובן שעדיף לדאוג מראש למיקרופונים שיעבירו את מהלך טקס הקידושין כך שכול אחד יוכל לשמוע את הטקס המרגש.
 
 
5. עשו חזרה ולכו לאורך שביל הכניסה לחופה כדי שתוכלו לתזמן כמה זמן בדיוק לוקח לכם להגיע עד לאזור החופה.
 
 
6. התחשבו בנוחות של האורחים שלכם. במזג אוויר חם הכינו מים ושמשיות או אפילו מניפות – זו דרך מצוינת לשמור על קור רוחם של האורחים כשחם בחוץ והכי נורא, כשגם לח. מצד שני, אם מזג האוויר קצת קריר, ספקו כמה שמיכות שהאורחים יוכלו להתעטף בהן ולחוש נעימות וחמימות ולהגן על עצמם מפני הצינה.
 
 

 
 
7. כשעורכים חתונה בגינה מטופחת ופורחת, כמו בתוך גן אירועים בשרון, התפאורה כבר מוכנה מאליה, לא צריך להתאמץ ולקשט את המקום. אבל בכול זאת, רצוי לדאוג לפרחים באזור קבלת הפנים. ואם מדברים על פרחים, דאגו להזמין את הפרחים העונתיים, אלה שיהיו במיטבם בחודש שבו אתם מתחתנים.
 
 
8. עדכנו את האורחים שלכם מראש שאתם עורכים את החתונה בחוץ. ייתכן והנשים יעדיפו להביא נעליים נוחות שמתאימות להליכה בגן ובמדשאה.
 
 
9. אם אתם מתכוונים להעיף קונפטי, קחו בחשבון שהקונפטי עלול להתעופף ברוח ולצנוח ישירות על הכיסאות או גרוע מכך, על האוכל. אז תכננו בהתאם.
 
 
10. צרו מרחב של שלווה ורוגע. אם בחרתם לערוך את החתונה במדשאה גדולה, או אפילו בחצר הבית, בחרו באזור מתאים ומלאו אותו בפופים ובכריות תפוחות, וצרי אזור של רוגע וכיף. בכלל, תוכלו לחלק את חלל הגן הגדול למספר חלקים וליצור מעין "חדרים" יותר אינטימיים בעזרת בדי וילון.
 
 

 
 

 
 

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי