המדריך ה(כמעט) מלא להצעת נישואין – בדרך לחתונה

פורסם תחת טיפים ועצות

אז הכרתם לפני כמה שנים במסיבה בבית של חבר. אחרי כמה משפטים התחלת לחשוד…זאת האישה של חייך. אתם כבר גרים יחד למעלה משנה ואתה מרגיש שהגיע הזמן לעשות את הצעד האחד שנותר לכם לקראת שליחת הזמנות לחתונה. אתה רוצה להציע הצעת נישואין מרגשת אבל לא בטוח כיצד.


(בתמונה: טבעת אירוסין Tehila מאתר Jool.me)


רוצה לעשות את זה בצורה מיוחדת ומקורית, בדרך שאף אחד לפנייך לא הציע, ליצור רגע מרגש ומפתיע שלא תוכלו לשכוח, סיפור שיגרום לנכדים שלך להסתכל עליך בעיניים מעריצות כשתספר להם אותו בעוד 30 שנה…


ננסה לעזור לך קצת באיך לעשות את זה.
אז אלה 5 הנקודות שאתה צריך לזכור לפני שאתה הולך להציע:


1. ההצעה שלך מתחרה רק על לב אחד – הלב שלה.
לפני שאתה נכנס לתוכניות גרנדיוזיות ולתכנונים שמצריכים כמה עשרות אנשים, מסוק וחבל באנג'י, כדאי לעצור לרגע ולחשוב. מכיוון שבת הזוג שלך לא מקבלת מספר הצעות ביום (במקרה הטוב רק הצעה אחת בכל החיים…ממך), אז אין לה בדיוק למה להשוות את הצעת הנישואין שלך. אתה חייב להודות שזה כבר מוריד מהלחץ….
אם כך, מה שנשאר זה להצליח לגעת בדיוק במה שהיא אוהבת. בשביל זה אתה חייב לאסוף את כל מה שאתה כבר יודע על האופי של בת הזוג שלך, מה היא אוהבת ובמיוחד מה היא לא אוהבת. אל תציע הצעת נישואין על רכבת הרים בירידה הכי עמוקה במסלול אם אתה יודע שהיא מעדיפה להסתובב יותר במתקנים של הילדים. אתה יודע מה מרגש אותה…
אם אתה דווקא כן רוצה להוציא אותה מאיזון, לך על האקסטרים, כמו הבחור הזה (ומילה מאמא: תשמור על עצמך):


2. אלמנט ההפתעה – איך לא לגרום לה לדעת שאתה הולך להציע.

כדי לצאת באמת תותח, ולהצליח להפתיע כמו שצריך, אתה חייב לתזמן את ההצעה לרגע הכי לא צפוי. זה לא אומר שכדאי להוציא את הטבעת באמצע הבר מצוה של האחיין שלה, אבל מצד שני, גם לא להודיע לה שבועיים לפני כן שהזמנת מקום למסעדת יוקרה שבחיים לא הייתם הולכים אליה סתם כך, ולהסביר לה שבמסעדה תגיד לה משהו גדול שישפיע על המשך החיים שלכם (ואגב, שכדאי שהיא תלך למספרה ותלבש משהו מיוחד…).
הפתעה זה משהו שנבנה לאורך זמן ומצריך ממך להיות קשוב אל זוגתך. תמיד עדיף ליצור כמה "עומסי שיגרה" שיכניסו אותה למסלול היומיומי, לזייף עומס בעבודה שלך, ואז לשלוף את הטבעת במקום ובזמן הכי לא צפויים. כגודל ההפתעה – גודל ההצלחה!


והנה משהו מקומי, שבהחלט מצליח להפתיע כחלק מהשגרה הכי מעייפת (ובימים אלה של לחימה בעזה, זה גם הסרטון שסחט הכי הרבה דמעות התרגשות בצוות שלנו):


3. המבצע מתחיל

הצלחת לבנות את האווירה המתאימה להצעה והיא כבר לא חושדת שאתה תציע משהו בחודש הקרוב. עכשיו זה הזמן לתפור את התוכנית. הכי גדול? הכי רומנטי? עם חברים ומשפחה? או לבד באמצע המדבר?
ואז השאלות התפעוליות: איפה, מתי, את מי להפעיל, איך מגיעים, איפה שמים את הטבעת, יהיו שלטים ? מסוק ? זמר או רקדנים ?…
צריך לחשוב איך מציעים ולאן ממשיכים אחרי שהיא אומרת "כן" או במקרה הפחות נעים, מה עושים אם היא אומרת "לא יודעת"?
את כל אלה צריך לתכנן מראש.
ועוד משהו חשוב: תוכנית חירום – כמו בכל מבצע חייבים תוכניות מגירה לכל שלב ושלב. במיוחד אם אתה נאלץ לסמוך על אנשים שאתה לא מכיר (או על כאלה שאתה מכיר אבל יודע שאי אפשר לסמוך עליהם). תחליט האם במקרה של אירוע בלתי מתוכנן אתה דוחה להזדמנות אחרת או שכמו בכל הצגה טובה – היא חייבת להימשך…


4. להגדיל את הסיכוי לשמוע "כן"
אנחנו יודעים שהיא תגיד כן, ושהיא כבר מתה לשאול אותך שואל את השאלה. אבל בשביל לעשות את הרגע קצת יותר מיוחד, הנה כמה דברים:

  • כדאי להצטייד בפרחים מהסוג שהיא אוהבת (אם אתה רומנטיקן בנשמה אתה צריך לדעת על איזה סוג מדובר, אם לא, הגיע הזמן).
  • תכרע ברך. אל תוותר על זה.
  • תכין מראש את המשפט שאתה הולך להגיד. גם בהפקה הכי מושקעת, הדרך בה תכריז על אהבתך הבוערת תיזכר לעד (ותעשה חזרות לפני רגע האמת).
  • אהה, ועוד משהו קטן – אבל הכי חשוב, תקנה לה טבעת באמת מיוחדת. היא מחכה לזה. הטבעת הזו תלווה אותה לכל החיים, ותזכיר לה בכל יום את הצעת הנישואין. זה מחייב עיצוב מיוחד משובץ יהלום מרשים.

אם אתה רוצה להבטיח שהיא תגיד כן, לך על הכי גדול שאפשר, כמו הבחור הזה (טיפ קטן: אם היא מזילה דמעה, זה אומר שאתה בדרך הנכונה):

5. וידאו.
הצלחת במשימה והבאת הצעת נישואין משובחת – מברוק. לא תיעדת – יצאת חובבן.
אם אתה חיית פייסבוק, תשמח לקבל פרגון מכל החברים שלך (ושלה כמובן), אם אתה לא מאלה יהיה לך זיכרון מתוק מרגע מרגש באמת (יש כאלה שיגידו אפילו יותר מהחתונה). הסרט גם יכול לשמש אתכם בארוע החתונה כחלק מקליפ החתונה או בהקרנה באולם לאורחים. מה גם שזה תמיד טוב שגם הילדים שלכם יראו איך אבא הציע לאמא להתחתן איתו.


6. ממשיכים לאירוע הגדול


הצלחת להציע הצעת נישואין חלומית ומהממת, אשתך לעתיד אמרה "כן" – שאפו.
עכשיו נשאר לתכנן את החתונה – לא פחות חשוב ואולי אפילו יותר חשוב (אולי לא כמו ירח הדבש)
קבל הצעה לכמה אפשרויות שיוסיפו לך נקודות:

wedding invitation
 קישוטי כוסות מעוצבים
קישוט כוס יין - זוג על נדנדה
 מניפות יד במיתוג אישי
personalized hand fans wedding favors

חזור לבלוג

עיצוב אתר: ירדן גלילי